Dlaczego warto wybrać profesjonalną wyciskarkę do soku zamiast zwykłej sokowirówki?

Dlaczego warto wybrać profesjonalną wyciskarkę do soku zamiast zwykłej sokowirówki?

Ciszej, zdrowiej i wydajniej!

Czy wiesz, że wyciskarki Kuvings są kilkukrotnie cichsze od urządzeń konkurencji, a w porównaniu z nimi zużywają tylko 25% energii? Dodatkowo wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings produkuje aż 2 razy więcej soku! Soki wyciskane z całych owoców i warzyw z miąższem są również o wiele zdrowsze i szybciej przyswajalne – są to zdecydowanie lepsze sokiŚwieży sok z miąższem zostanie przyswojony przez nasz organizm w ponad 70% już po 15 minutach! Zjedzone surowe warzywa i owoce są wchłaniane w 15-20%, dopiero po 4-5 godzinach. Wszystko to przemawia na korzyść wyciskarki wolnoobrotowej Kuvings.

WYCISKAJ RÓŻNORODNE PRODUKTY!

Wyciskarka Kuvings B6000 Whole Juicer jako pierwsza na świecie umożliwia wrzucanie całych owoców i warzyw! Dzięki temu możesz przygotować soki z najróżniejszych produktów – nawet liści, uzyskujemy wtedy tzw. zielone soki. Mocny silnik 240W pozwala na wyciskanie soku także z najtwardszych warzyw, takich jak burak, marchew czy seler bez zbędnego krojenia! Przez to oszczędzamy czas, który jest bezcenny szczególnie rano kiedy spieszymy się do pracy, szkoły czy na uczelnię.

SKLEP KUVINGS POZNAŃ

Szukasz profesjonalnej wyciskarki? Poznań, ul. Lodowa 9 – zadzwoń 613071144 lub 796643169, odwiedź nas, wybierz model dla siebie i ciesz się zdrowymi, świeżymi sokami domowej roboty! Zapraszamy do kontaktu!

kuvings-poznan-porownanie-wyciskarka-vs-sokowirowka-sklep-kuvings-poznan

Dodaj komentarz