Zalety wyciskarki Kuvings B6000 Whole Juicer

Zalety wyciskarki Kuvings B6000 Whole Juicer

Przeglądasz oferty różnych sokowirówek i nie wiesz, na jaką się zdecydować? Zastanawiasz się, czy profesjonalna wyciskarka to dobra inwestycja? Sprawdź, jakie zalety ma wyciskarka Kuvings B6000 Whole Juicer!

Owoce w całości = lepszy sok!

Wyciskarka Kuvings B6000 Whole Juicer jako pierwsza na świecie umożliwia wrzucanie całych owoców! To nie tylko wygodne rozwiązanie, lecz także gwarancja większej ilości soku, który jest bardziej pożywny od takiego uzyskanego ze zwykłej sokowirówki. Wyciskarka Kuvings B6000 Whole Juicer umożliwia także uzyskanie soku z różnorodnych produktów: liści, ziół, warzyw i owoców o dowolnej twardości i konsystencji.

Bezpiecznie, cicho i z gwarancją

Kolejnymi zaletami wyciskarki Kuvings B6000 Whole Juicer są jej dopracowanie, bezawaryjność i bezpieczeństwo. Przy zakupie otrzymujemy pełną gwarancję na okres 10 lat. Obejmuje ona silnik, ślimak, sito oraz inne elementy.

Sklep Kuvings Poznań

Chcesz kupić innowacyjną wyciskarkę Kuvings B6000 Whole Juicer? Polecamy nasz sklep z wyciskarkami w Poznaniu na ul. Lodowa 9. Zamówienia możesz składać też mailowo biuro@topmark.pl lub telefonicznie pod numerem 61 307 11 44,  796 643 169.

W niedalekiej przyszłości planujemy również otwarcie profesjonalnego sklepu internetowego z wyciskarkami Kuvings, oraz grillami marki LotusGrill jak i niezbędnymi akcesoriami koniecznymi do ich użytkowania.

Zobaczcie z jaką łatwością zrobicie zdrowe soki z wyciskarką Kuvings B6000 Whole Juicer:)

Dodaj komentarz